Зволожувачі повітря
Ще зі шкільних пір ми знаємо, що людина складається з води на 80-90%. Але мало хто думав над тим, що вологість в атмосфері відіграє дуже важливу роль в житті кожного з нас. Наявність достатнього рівня вологи в повітрі сприяє нормальному загальному самопочуттю людини. А ось відхилення від норми може абсолютно непомітно вплинути на ослаблення імунітету людини, підвищити сонливість і стомлюваність.
Напевно кожен помічав, що морське повітря дуже сприятливе для здоров'я. Найбільш оптимальний рівень вологості приблизно 45-65%. У той момент, коли ми знаходимось у закритому просторі, ми порушуємо загальний баланс вологості, який створюється природою. І якщо влітку це майже не відчутно, то взимку різниця в рівні вологості на вулиці і в приміщенні дуже помітна. Все тому, що в період опалювального сезону, рівень вологості повітря падає. Волога дуже швидко випаровується, тим самим приводячи до першіння в горлі, сухості в ділянці носоглотки, шкіри і так далі. Якщо так буде продовжуватися кожен день, незабаром це призведе до небажаних наслідків поганого самопочуття.
Підсумовуючи все сказане, можна прийти до висновку, що застосування зволожувача повітря в осінньо-зимовий період є вкрай важливим для кожної людини. Гарне самопочуття - це цінний скарб для людини, тож давайте подбаємо про нього !!!
Перш ніж купити зволожувач повітря, визначтеся з видом цього приладу:
1. Традиційні (інакше ці прилади називають «вентиляторні») - в цих пристроях волога поступово випаровується з ємності з водою. Площа випаровування збільшується завдяки функціонуванню спеціальних губок, які ефективно поглинають вологу з ємності, а потім подають її в повітря. Завдяки вентилятору, витрата повітря збільшується і волога випаровується більш ефективно.
Більшість таких пристроїв можуть працювати тихо і цілодобово, не заважаючи своєю роботою. Пристрій потребує періодичної профілактики і заміну зволожуючих губок, тому що саме на них накопичується побутовий пил.
2. Парові (працюють за принципом «гарячої» пари) - ці кліматичні прилади збільшують ступінь вологості в приміщенні, доводячи температуру води до кипіння. Основною і найбільшою перевагою цього приладу, є майже 100% стерильність пари, що виходить.
Цей тип зволожувачів працює трохи голосніше інших, а також використовує більше кількості електроенергії через необхідність кип'ятіння. Звичайно, необхідно буде часом здійснювати профілактику нагрівального елементу, очищаючи від накипу.
3. Ультразвукові - завдяки високочастотним коливанням, з мікрочастинок утворюється зволожена хмара, через яку проходить сухе повітря і насичується вологою. Ці пристрої працюють майже безшумно і досить швидко досягають бажаного рівня вологості.
Ці прилади мають також і свої недоліки. Один з них - видимий білий холодний пар. Через кілька днів по тому, можливий білий наліт на меблях. Але не варто переживати, цей наліт легко можна прибрати вологою ганчірочкою.
До таких кліматичних приладів відносять ще й очисники повітря. Завдяки спеціальним фільтрам приладу, він сприяє очищенню повітря від неприємного запаху, пилу, диму і алергічних речовин. Найчастіше, очисники складаються з декількох фільтрів, тим самим дозволяючи проводити обробку повітря більш ефективно. Також можуть іонізувати повітря.
Як ми бачимо - наявності цих приладів гостро потребує кожен з нас, а відносно доступний рівень цін зволожувачів повітря може дозволити собі кожен.
Серед широкого асортименту кліматичних приладів, Ви зможете купити зволожувач повітря саме в нашому інтернет-магазину.
читати повністю ↑
Зволожувачі повітря
Ще зі шкільних пір ми знаємо, що людина складається з води на 80-90%. Але мало хто думав над тим, що вологість в атмосфері відіграє дуже важливу роль в житті кожного з нас. Наявність достатнього рівня вологи в повітрі сприяє нормальному загальному самопочуттю людини. А ось відхилення від норми може абсолютно непомітно вплинути на ослаблення імунітету людини,...
читати повністю ↓