Електричні тепловентилятори
Електричні тепловентилятори відносяться до одних з найпростіших і доступних обігрівальних пристроїв, до складу яких входить вентилятор і нагрівальний елемент.
Через сильний потік повітря, тепловентилятори допомагають швидко зігрітися. Але, з причин особливостей приладу, тепловентилятори досить шумно працюють, сильно сушать повітря і спалюють кисень, що може привести до незручностей оточуючих.
Тепловентилятори дуже швидко нагріваються, але як тільки Ви вимкнете прилад, приміщення також швидко охолоне. Швидкий нагрів і їх невелика вартість дозволяють мати перевагу серед інших пристроїв.
Багато сучасних виробників кліматичних пристроїв намагаються виробляти тепловентилятори по сучасним вимогам споживачів. Так, створюючи обігрівачі з керамічної пластиною (замість сталевої спіралі), прилади вже не випалюють кисень і не сушать повітря. Додатково до цього, в кожному приладі є функція, яка дозволяє відключати роботу в разі падіння.
Види тепловентиляторів:
- побутові;
- промислові;
- теплові гармати.
Так само, за способом монтажу розрізняються:
1. Стаціонарні:
- підлогові;
- настільні;
- стельові.
2. Переносні:
- для будинку;
- для офісу.
Деякі тепловентилятори оснащені ступінчастими регуляторами потужності і термостатами. У конструкції також передбачено автоматичне вимикання роботи приладу при досягненні бажаної температури.
За типом нагрівальних елементів тепловентилятори поділяються на:
- спіральні;
- ТЕНові;
- керамічні.
Спіральний нагрівач - виготовляється з тонкого ніхромового дроту. Цей елемент один з найдешевших, але його недолік в дуже високій температурі нагрівання повітря. Під час роботи такого приладу, весь пил проникає в спіраль і обгорає, тим самим виділяючи шкідливі речовини і досить неприємний запах.
У ТЕНових пристроях застосовується такий елемент, як трубчастий електронагрівач (ТЕН). Він безпечніше спіральних, але і коштує трохи дорожче.
До складу керамічних обігрівачів входить велика кількість дрібних сот, через які проникає тепле повітря. Даний обігрівач має низьку температуру (не більше 100 ° С) і вважається найбільш екологічним і безпечним.
Плюси в роботі тепловентиляторів:
- приміщення швидко обігрівається;
- в прилад вбудовані регулятори температури (спочатку повітря нагрівається до бажаної температури, потім автоматично вимикається. Як тільки температура в приміщенні спаде, він знову починає свою роботу);
- невисока цінова категорія приладів;
- при відключенні нагрівального елементу, обігрівач можна використовувати як звичайний вентилятор.
Мінуси в роботі тепловентиляторів:
- спалюється кисень в приміщенні (в більшому обсязі це відбувається зі спіральними нагрівачами, в меншому - з ТЕНовими, і практично відсутній цей недолік в керамічних обігрівачах);
- виділення неприємного запаху;
- виділяється пил, який осідає на нагрівальному елементі;
- гучний шум при роботі;
- тепле повітря зосереджується під стелею, що призводить до значного перепаду температур між підлогою та стелею. Для того, щоб вирішити цю проблему, використовують стельові вентилятори. Завдяки яким тепле повітря спрямовується вниз.
Перш ніж купити тепловентилятор потрібно знати точні розміри Вашого приміщення, яке планується обігрівати.
Ціна на тепловентилятори в Києві визначається в залежності від його функціональності, потужності і моделі виробника.
читати повністю ↑
Електричні тепловентилятори
Електричні тепловентилятори відносяться до одних з найпростіших і доступних обігрівальних пристроїв, до складу яких входить вентилятор і нагрівальний елемент.
Через сильний потік повітря, тепловентилятори допомагають швидко зігрітися. Але, з причин особливостей приладу, тепловентилятори досить шумно працюють, сильно сушать повітря і спалюють кисень,...
читати повністю ↓