Типи електричних конвекторів.
З самого початку визначтеся - як Ви будете користуватися електричним конвектором. Як правило, ці обігрівачі розміщуються на стінку або під вікно на спеціальні кронштейни, які йдуть в комплекті з пристроєм.
- Настінний. При монтажі електричного настінного конвектора, необхідно розміщувати його на відстані не більше 30 см від підлоги, це збільшує ефективність його роботи. Вони є ідеальним варіантом розміщення обігрівача під віконними прорізами.
- Підлоговий. Дуже часто, на сучасному ринку кліматичних пристроїв, виробники надають обігрівачі укомплектовані ніжками. Іноді, ці обігрівачі можуть виконувати функції як настінного так і підлогового приладу.
Але зверніть увагу, настінні електричні конвертори можуть не мати датчика перекидання (завдяки цій функції, відключається електроживлення при перекиданні пристрою). Тому для підлогового монтажу необхідно вибирати модель, яка спеціально призначена для такої установки.
Перш ніж купити електричний конвертер, зверніть увагу на якість виготовлення корпусу пристрою - ні в якому разі він не повинен бути пошкодженим, шви і кутові елементи приладу повинні бути охайними і рівними.
Висота корпусу - це одна із основних характеристик конвектора, яка визначає таку властивість, як швидкість потоку повітря.
Обігрівачам висотою в 400-600 мм і більше, властива висока швидкість потоку, що формується за рахунок збільшеної тяги. Отже, він буде швидше за інших прогрівати приміщення.
Для обігрівачів висотою від 200 до 400 мм, з метою збереження теплової ефективності, потрібно збільшувати довжину приладів.
Якщо Вам необхідно поставити обігрівач в приміщення з підвищеним рівнем вологості, вибирайте моделі конверторних приладів, що мають клас захисту IP24 (бризкоозахищений).
Для загального відома: IP21 - модель із захистом від крапель, IP20 - захист від вологи відсутній
Для того щоб визначитися зі своїм вибором і купити електричний конвектор, необхідно знати про всі його переваги та недоліки.
Переваги обігрівача:
- швидке нагрівання приміщення;
- дешева вартість монтажу та обслуговування приладу;
- невелика ціна конвектора;
- під час роботи обігрівача, Ви не відчуєте брак кисню і сухості в приміщенні;
- 100% підтримка заданої температури;
- повна безшумність роботи конвектора;
- через 30 секунд після початку роботи приладу, в першу чергу відбувається прогрів приміщення. Конвектору не потрібно витрачати час на прогрів теплоносія.
Єдиним недоліком вважається витрата на електроенергію, яка витрачається при роботі електричних конвекторів.
Вивчивши всі деталі, плюси і мінуси роботи обігрівачів, багато користувачів все ж рекомендують купити конвектор.
читати повністю ↑
Типи електричних конвекторів.
З самого початку визначтеся - як Ви будете користуватися електричним конвектором. Як правило, ці обігрівачі розміщуються на стінку або під вікно на спеціальні кронштейни, які йдуть в комплекті з пристроєм.
- Настінний. При монтажі електричного настінного конвектора, необхідно розміщувати його на відстані не більше 30 см від підлоги, це збільшує...
читати повністю ↓